وحدت سبز

تحلیل جنبش سبز

واکنش امام (ره) به راهپیمایی‌های غیرقانونی

 

بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران همیشه نسبت به اقدامات غیرقانونی و آشوب طلبانه از سوی گروه‌های سیاسی واکنش تندی نشان می‌دادند و از مردم می‌خواستند تا با این افراد برخورد کنند.

به عنوان مثال، ایشان در سالگرد قیام تاریخی ۱۵ خرداد و در واکنش به برخی تحرکات‌ گروهک‌های سیاسی و اغتشاشگر، پیامی را خطاب به مردم منتشر و اعلا کردند: «اینک باز تفاله‏هاى رژیم خونخوار سابق در صددند که با کمک و همکارى‏ گروهکهاى واپسزده و قلمداران غرب و شرق‏زده، تجدید حیات کنند و با قلمهاى به ظاهر خلقى و زبانهاى فریبنده، در خارج و داخل، جمهورى اسلامى را متزلزل کنند و در جهان، جمهورى ما را رژیمى ظالمانه و بد‌تر از رژیم پهلوى معرفى کنند و افکار عمومى را مشوش و به ابرقدرت‌ها مشروعیت دخالت در امور کشور دهند.

اینان با نام آنکه در ایران، قانونى نیست و در ایران حکومت جنگل پابرجاست و به نام آنکه تمام نهادهاى جمهورى، بر خلاف قوانین دنیا، به غارت اموال و اتلاف نفوس دست زده‏اند، مى‏خواهند راه را براى اربابان خود یا ابرقدرت شرق و بلوک کمونیست یا ابرقدرت غرب و بلوک سرمایه دارى باز کنند و ایران عزیز را با اسم آزادى که مراد آنان بى‏بند و بارى است به لجن بکشند و ملت مسلمان را از صحنه خارج کنند.

اینان، آزادى مسلح بودن در مقابل حکومت اسلامى و آزادى در ایجاد اغتشاش را مى‏خواهند. اینان آزادى ژ- ۳ براى نابودى اسلام و جمهورى اسلامى را مى‏خواهند و این آزادى‌‌‌ همان است که پیامبران و اسلام و رهبران آن، در سرتاسر تاریخ با آن به جنگ برخاسته‏اند و خود را فدا کرده‏اند، و ما نیز به حکم پیروى از آنان در صحنه هستیم. و غربزدگان آزادى به شکل غرب که حتى آزادى جنسى به حد فجیع آن و آزادى مراکز فحشا را طالبند، اسلام و جمهورى اسلامى مخالف ایده‏هاى حیوانى آنان است.»

نوشته شده در دوشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1389ساعت 10:16 توسط *** نظرات (0)|


:قالبساز: :بهاربیست: