وحدت سبز

تحلیل جنبش سبز

25 بهمن ماه مرصاد فتنه‌گران

    

نبوغ و تراوشات ذهنی منوراالفکران!! بست نشسته در خارج برای فتنه‌گران، الگوگیری از ترفند"اسب تروا" و کاربرد آن در راه‌پیمایی 22 بهمن سال گذشته بود و ماه‌ها درباره‌ی آن اندیشه و برنامه‌ریزی کرده تا شاید به خیال خام خودشان، طرفی از این ابتکار خارق‌العاده بسته و با ظهور یکباره طرفداران در میدان و آشکار‌سازی علایم سبز، مراسم را به نفع خود، مصادره به مطلوب نمایند. اما در عمل هیچ‌ بهره‌ای جز خفت، خواری و شرمندگی برای عاملان و مجریان داخلی آن نداشت. به طوری که تا مدت‌ها این طرح مورد تمسخر و مضحکه عام و خاص در جبهه‌ی اپوزیسیون و... شده و جریان فتنه را در محاق قرار داد.

    اما به نظر می‌رسد ناکامی خفت‌بار سال گذشته درس عبرتی برای آن‌ها نبود و فتنه‌گران این‌بار در دام دیگری گرفتار شده‌اند که بایستی نتیجه این سفاهت را در روز 25 بهمن ماه 89 به نظاره نشست.

فتنه‌گران که طی یک‌سال و نیم گذشته برای نظام اسلامی درسر درست کرده و مردم را به زحمت می‌انداختند. این‌بار فریب خارج‌نشینان و مشاوران وابسته‌شان را خورده‌ و برای 25 بهمن اعلام راه‌پیمایی نموده‌اند. فتنه‌جویان داخلی در دام دسیسه‌گران خارج‌نشین گرفتار شده و دست به اقدامی زده‌اند که جز اضمحلال و انهدام جنبش سبز برای آن چیز دیگری نمی‌توان متصور بود. 

    هم‌اکنون که 22 بهمن با آن عظمت برگزار شده و مردم فهیم ایران اسلامی به حمایت مردم مصر و تونس شعارهای انقلابی سرداده‌اند و مبارک فرار کرده است. اینان نه می‌توانند از تقاضای خود عقب‌نشینی کرده و درخواست لعو راه‌پیمایی را مطرح کنند.(سابقه نشان داده کروبی و موسوی لجباز‌تر از آن هستند که حتی اگر فهمیدند اشتباه کرده‌اند، از حرف غلط خود بازگردند) و نه کسی حاضر است پای اشتباه آن‌ها بایستد و در روز 25 بهمن به صحنه بیاید.(آخر با چه بهانه‌ای و با چه قیمتی)  

   یعنی هر کس بخواهد بیاید خودش را انگشت‌نمای عام و خاص کرده و مردم به نظام حق می‌دهند که با آنان هر نوع برخوردی که شایسته آن‌هاست انجام دهد.

   همین فریب را منافقین در اواخر جنگ تحمیلی از صدام خوردند. درست زمانی که عراق می‌خواست از شر منافقین خلاص شود، آن‌ها را به حمله به ایران ترغیب کرد. در همین اقدام نسنجیده منافقین بود که عملیات ظفرمند مرصاد شکل گرفت و خفت و خواری و شکست نصیب منافقین گشت که خداوند وعده فرموده است: "ان ربک لبالمرصاد"
نوشته شده در دوشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1389ساعت 09:20 توسط *** نظرات (0)|


:قالبساز: :بهاربیست: